neděle 1. března 2015

Lily Lolo přírodní MINERÁLNÍ MAKE-UP Blondie

Najít přírodní make-up pro někoho, kdo má tvář poďobanou jako já, a zároveň za něj nedat spoustu peněz, je celkem fuška. Alverde make-upy nekryjí a dát osm set a víc korun na make-upy třeba od 100%Pure nebo Zuii se mi opravdu nechtělo. A tak jsem to riskla a šla do make-upu minerálního, i když jsem moc nevěděla, co od toho očekávat.

První zkouška nedopadla moc dobře. Skoro se na mě vysypal celý obsah balení, jelikož jsem samozřejmě strašně hrr a zvědavá. A i přes to, že jsem držela v ruce prášek za 500,- a OPRAVU jsem si dávala bacha, nechybělo málo, a výrobek bych mohly vytírat ze země spolu s prachem o kočičími chlupy.


Naštěstí firma Lily Lilo počítá s nešikovnými osobami. Takže vnitřní část je samostatně uzavíratelná. Konzistence připomíná pudr, ale prakticky už po nabrání na prst se mění na něco ve stylu suchého krému (což je asi normální, ale jak jsem řekla, byl to můj první minerální make-up, takže mě to docela fascinovalo). Chce to trochu cvik, ale pracuje se s ním skvěle. Dá se vrstvit, takže občas ho používám jen tak na sjednocení. Po nanesení více vrstev skvěle kryje a zároveň ho prakticky nejde vidět. Taky úžasně matuje. Samozřejmě je k tomu potřebný štětec, ale pomocí prstu ho používám na zamaskování větších fleků (kterých mám na tváři fakt hodně).Nejvíc miluju jeho přírodní složeni: Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Iron Oxides. A je to asi první make-up, který ODSTÍNEM PŘESNĚ SEDÍ MÉ PLETI.
Cena je 499,- a sehnat se dá na příklad na eshopu www.biooo.cz

1 komentář:

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.