sobota 13. června 2015

5 věcí, co mi dělají radost už dlouho

Jsou to takové maličkosti, které mi doma leží už i několik let, ale já si je uchovávám a třeba je ani moc nepoužívám. Pravě proto, aby mi mohly dělat radost ještě hodně dlouhou dobu.

Sada tužek Faber-CastellAni nevím, jak dlouho jsem si je přála. Dlooouho. A nakonec jsem je dostala od mé kdysi nejlepší kamarádky k narozeninám. Ani nemůžu popsat, jak velkou radost mi to udělalo! Používám je málo, což jde vidět podle fotek, jsou to takové moje poklady, které mi dost možná vydrží už na věky.Náčrtník z FlorencieTenhle sešit jsem si koupila v roce 2009, když jsme s mamkou byly ve Florencii. Tuším je prodávali přímo v galerii Uffizi. Má skvělý papír pro grafické kresby, já do něj kreslila hlavně portréty a různé pohádkové hrátky, většina listů je ale čistá, stejně jako tužky, i tohle je spíše památka.
Má školní brašničko...
No, jasně, dřevěný penál v ní nenosím. Vlastně ji teď nenosím vůbec, jelikož všude chodím s přebalovací taškou. Ale když jsem ji kdysi objevila na Zoot.cz, prostě jsem ji musela mít! Miluju puntíky a tohle mi připadá opravdu stylové, navíc, je to asi jediná taška/kabelka, ve které jsem nemívala (tak velký) bordel :DPaletka Naked 2
Je fakt, že poslední dobou se skoro nemaluju. Jen sjednotím pleť, nahodím řasenku a jdu. Navíc, snažím se používat hlavně přírodní kosmetiku a přírodní paletky jsou dost drahé. Takže, když už se maluju, používám tuhle legendární paletku očních stínů, která je dle mého naprosto bohovská!
W.I.T.C.H.I když je tohle seriál známý spíše mladší generaci, i já z něj byla nadšená. Dávali ho kdysi na Jetixu a já si jej pak na internetu pouštěla pořád. Štve mě, že není "natočeno" víc než dvě řady, kór když ta poslední končí tak nedořešeně. Když se u nás začaly vydávat i comicsy, hned jsem po nich šla! Má radost ovšem netrvala dlouho, po druhé knize už se další díly nevydávaly. Asi holt jsou u nás víc populární trapné, pubertální, kýčovité a stupidní Winx... Tak mi alespoň dělají radost ty dva díly, které si pilně střežím.


2 komentáře:

  1. V dnešní době není Witch známé mladčí generací, ale spíše tou starší :D Jinak jak koukám tak ty komiksové knížky máš ty novější. Jinak jich je 5, ale to jsou ty starší :) koupíš je klidně na bazaru :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Clovece, hledala jsem to kdysi na netu ale nic mi to nikdy nenaslo! Musim se po tom vic podivat

      Vymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.