úterý 27. října 2015

My favourite color is October

Po týdnu tmy, mlhy a deště se na nás zase usmálo slunce a přineslo ten nejkrásnější odstín zlatavé barvy - barvu podzimního listí. Zelená už skoro zmizela a převládá ta červeno-žluto-zlato-okrová, která v kombinaci s azurově modrou na nebi lahodí oku tak, že má člověk najednou nepopsatelně lepší náladu.
Říjen je prostě letos opravdu povedený a já si dělám radost nejrůznějšíma věcma.V IKEA už mají vánoční kolekci. Nemusím si nic kupvoat, stačí mi kolem toho chodit. Ve schránce nám také přistál katalog Tescomy, kde člověk najde plno nejrůznějších hraček a pomůcek na vánoční pečení a já se toho už letos nemůžu dočkat! Občas, když večer nemůžu usnout, přemýšlím, jaké druhy cukroví letos upeču. V Tescomě jsem si také koupila sadu zdobících sáčku na perníčky, které teď mají v akci. Tyhle sáčky mají plastová zakončení, takže zdobení s nimi by mělo jít jedna báseň!Nějak, ani nevím jak, jsem zabrouzdala do Mango Outletu a objednala si jezdecké legíny za 199 a svetr za 89 Kč. Nosí se skvěle, svetr je hrozně příjemný a lehký a za tu cenu - no nekup to.  Mango je jedna z těch značek, u které bych ani omylem nic nekupovala bez slevy. No, vlastně, ono jsou to de facto všechny tyhle konvenční značky. Proto jsme si onehda koupila podprsenku a top v Lindexu, každý kus za 80 Kč. Jinak bych tam asi nenakupovala...


Mám hrozně šikovného manžela. Kromě toho, že je nejhezčí, nejchytřejší, nejhodnější a nejlepší táta, je taky nejlepší kuchař v naši domácnosti (což není tak těžké, vzhledem k tomu, že já vařit vůbec neumím). A tak letos už podruhé vyráběl homemade pumpkin spice syrup, takže si domá děláme vlastní homemae dýňové latté :)Halloween se blíží, takže kromě vydlabané dýně na balkóne s blikajícími LED světýlky, které mají připomínat oheň (opět výrobek manžela, je prostě stráááásně šikovný) nám doma děla společnost vysmátý duch (Kik).


Každoroční nával podzimní deprese letos překonávám díky józe. Navíc jsem teď začala cvičit kombinaci jógy a fitness podle Jillian Michaels, což mě každý den nabíjí neskutečnou energií! A taky jsem na sobě vypozorovala růst svalu na předloktí, kde předtím nebyly, což je super, jelikož o sobě vím, že ruce mám opravdu slabě, a tak některé ásany jsou pro mě problém.
Mám Jillian hrozně ráda, ani nevím proč, připadá mi děsně roztomilá, navíc mám buhvíproč ráda lesbičky :DPřed velkým Tescem už stojí vánoční strom, v Kauflandu se prodávají vánoční ozdoby, obchody jsou plně vánočních kosmetických balíčku a čokoládových figurek, v DM seženete skvělou zimní Balea kolekci, ale já si chci užít ještě chvilku ten krásný podzim a těšit se na 29.11. kdy začíná advent a ten nejkrásnější čas z celého roku :)
Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.