úterý 15. prosince 2015

Profesionální deformace matky na mateřské

To tak jednou výjimečně máte celý víkend pro sebe, jelikož je prcek u prarodičů. Jak si ten víkend naplánujete? Kór před Vánocema?

Ano, já jsem si naplánovala pečení lineckého cukroví a žehlení :D

Těsto jsem měla nachystané už od pátku, ráno jsem vstala a začala vykrajovat. A říkám si, sakra, co to dělám?
Měla bych si to volno taky trošku užít, ne? Manžel měl službu, takže jsem de facto měla prostor jen sama pro sebe. 
A tak mě napadlo, zajedu si do obchoďáku! Obejdu parfumérky, v klidu všechno očuchám, aniž bych musela řešit, kde z jaké poličky zase prcek něco vytáhne nebo nedejbože rozbije. A dám si v klidu kafe sebou a budu si pomaličku chodit s tím kafe v ruce a ne v držáku na láhev u kočárku.Takže jsem si naplánovala výlet do Nové Karolíny. Já vím, že je to strašně komerční a bla bla, ale když já miluju vánočně nazdobená nákupní centra!

Když jsem se začala chystat, přišel první zádrhel - kde já mám krucinál nějakou kabelku? Všude sebou totiž nosím přebalovací tašku.

Kabelku jsem nakonec objevila zapadlou někde ve skříni. Když jsem si ji balila, hlavní myšlena, která se mi honila hlavou, byla - hlavně nezapomenout pleny a dudlík.

Fajn, do Ostravy jsem zdárně dojela. Volant jsem měla úplně propocený, jelikož všude chodím pěšky s kočárkem a auto jsem řídila naposledy někdy v roce 1894. Byl problém zaparkovat, to se dalo čekat, dva týdny před Vánocema. Ale já kromě toho ještě řešila, abych zaparkovala tak, abych měla dost místa na vytáhnutí prcka ze sedačky.

No, vlezla jsem do Karolíny a šla rovnou pro to kafe.Ale ve výsledku jsem si to fakt užila, hlavně proto, že jsem měla už dávno všechny dárky nakoupené a jen jsem si obchody prohlížela. Hezky pomaličku jsem si prošla Tiger (a dokoupila ještě nějaké vánoční dekorace), Nanu Nana, Marks and Spencer, vlastně všechny takové ty nehadrové obchůdky, které fakt miluju a na které nikdy není čas, jelikož prcka běhání po obchodech nebaví (je to chlap) a manžela nebaví na mě čekat.Jediné, co jsem ještě chtěla koupit pod stromeček, byla nějaká knížka pro prcka. V Karolíně je celkem velká prodejna Dobrovského a mají tam opravdu úžasný výběr dětských knížek. Takže jsem si hezky sedla a prohlížela jednu za druhou.
No a aby nebylo manželovi líto, tak i jemu jsem něco koupila. Jelikož jsme oba milovníci Hvězdných válek (on teda víc) a jelikož se blíží premiéra nového dílu, a jelikož teď mají nějaký merch opravdu v každém obchodě, koupila jsem mu R2D2 plechovku-kasičku s čokoládovými bonbóny ve tvaru hlav Stormtrooperu a Darth Vadera. Mam hrozně ráda tyhle blbůstky :)A sobě jsem nekoupila samozřejmě nic, kromě toho kafe :D2 komentáře:

  1. Toto veru poznám :) s tým rodzielom, že nakupovať chodím s malou, lebo prarodičov a iných babysitterov máme ďaleko. A tiež vždy nakúpim pre iných, sebe maximálne kávu to go :)) R2 sme tiež kúpili v M&S, tá plechovička je rozkošná :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To teda je, hrozne se mi libila i ta krabicka s Darth Vaderem a susenkama, ale to uz mi preci jen prislo dost drahe. A nakupovat se synem chodim jen do obchodu, ktere maji dost siroke ulicky mezi regalama :D

      Vymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.